מערכת GSCS לתכנון ומדידת קמפיינים


GSCS מציגה: ניטור פוטנציאל החשיפה לשלטי חוצות

עולם שילוט החוצות מציע למפרסמים אינספור אפשרויות, גדלים ומיקומים, אך מציב אתגרים לא פשוטים בתחום התיכנון ומדידת החשיפה לקמפיינים. חברת GSCS היא החברה הראשונה בארץ המציעה לך, המפרסם, מערכת טכנולוגית מתקדמת לניטור פוטנציאל החשיפה של כל שלט חוצות בישראל!

איך מערכת הניטור של GSCS פועלת?

הטכנולוגיה מוגנת הפטנט של GSCS שאמינותה הוכחה ע"י גורמים מוסמכים, מודדת, מנתחת ומפיצה נתוני תנועה כמותיים המבוססים על החתימה הדיגיטלית של הטלפונים הניידים ומכשירי ה-GPS המצויים בכלי הרכב הנעים בצירי התנועה השונים. הנתונים הגולמיים שמפיקה המערכת, מאפשרת לחברת GSCS לנטר את נפח התנועה בצירי התנועה הסמוכים לכל שלט חוצות בישראל בהתאם לכיווני הנסיעה.

מידע הוא כוח. ללקוח.

המידע האיכותי המתקבל מהמערכת משמש לתכנון קמפיינים בשילוט חוצות ולהשבחתם. בעזרת נתונים אלו, מומחי GSCS מדרגים את שלטי החוצות השונים על פי פוטנציאל החשיפה שלהם בכל שעות היממה ומכאן, הדרך לקמפיין חוצות בולט עם שיעורי חשיפה גבוהים במיוחד, קצרה מתמיד!

השאירו לנו פרטים
צרו קשר
מלאכי 12 רמת גן
עומד לצאת בקמפיין חוצות?
האם אתה בטוח שפריסת המדיה שהוצעה לך היא הפריסה האופטימלית עבורך? האם אתה יודע מהי רמת החשיפה הפוטנציאלית של כל שלט ושלט? האם אתה משוכנע שכל שלטי החוצות שהזמנת פעילים, תקינים ואינם מוסתרים? מהיום, יש מי שמייצג את הצד שלך בפרסום החוצות! GSCS - החברה המובילה והחדשנית ביותר בישראל בתכנון, ייעוץ ובקרת קמפיינים בשילוט חוצות, מאפשרת לך ליהנות מחשיפה מיטבית ומקמפיין בולט ואפקטיבי מתמיד! קרא עוד>>